home-logo

Find din lokale ejendomsmægler på nordkysten

Sæt til salg hos home på Nordkysten

Med 4 forretninger strategisk godt placeret, dækker vi Nordkysten og Gribskov kommune som ingen andre, og vi har altid en ejendomsmægler parat til at sælge din bolig.

Vi har et bredt netværk af både købere og sælgere, og tør godt at kalde os selv for specialister i salg af alle typer fast ejendom her i området.

Vi ses hos home på Nordkysten!

Med venlig hilsen

signature-img

Bestil en gratis salgsvurdering


Vi kender området som ingen andre

Vi er specialister i salg af alle typer fast ejendom på Nordkysten.

Mød vores stærke team hos home på Nordkysten

Vi er eksperter i salg af boliger og er blandt kommunens og hele Nordkystens førende ejendoms­mæglere med rødder i mægler­forretninger, der har været på stedet i over 50 år – og et par af os har da rundet de 30 år som mæglere i området.

Lars Bøgelund

Ejendomsmægler & valuar MDE, indehaver

larsb@home.dk

+4520484301

Mikkel Friis

Ejendomsmægler MDE, indehaver

friis@home.dk

+4526185516

Sten Nielsen

Ejendomsmægler MDE, indehaver

stenn@home.dk

+4551212484

Allan Frydensbjerg

Ejendomsmægler MDE

alfryd@home.dk

+4522834202

Cristian Ulrich

Ejendomsmægler MDE

ulrich@home.dk

+4591338970

Christian Vernsted-Fabricius

Ejendomsmægler, MDE

vernsted@home.dk

44127216

Jacob Monrad Jørgensen

Salg & Vurdering

jamo@home.dk

+4581403788

Kenneth Grøndahl

Salg & Vurdering

kengr@home.dk

+4581406045

Patrick Pedersen

Salg & Vurdering

pape@home.dk

44127774

Mikkel Mayntzhusen

Trainee

mikkelm@home.dk

88209400

Maja Karlsen

Sagskoordinator

maka@home.dk

+4548318844

Tina Winther

Sagskoordinator

tinaw@home.dk

88209400

Sofia G. Ansbjerg

Ejendomsmægler MDE

sans@home.dk

+4548318844

Morten Holzendorff Pedersen

Ejendomsmægler MDE, Sagskoordinator

mortenhp@home.dk

88209400

Nicolaj Carstensen

Sagskoordinator

nicar@home.dk

+4588209410

Dina Lorenz

Markedsføringsansvarlig

dina@home.dk

49701312

Når du sælger hos home nordkysten får du

  • Salg og promovering af din bolig på hele Nordkysten via vores fire forretninger der ligger som perler på en snor langs den solbeskinnede kystlinje. Vi dækker alle områder fra Hornbæk i øst, til Tisvildeleje i Vest, og alle områder i Gribskov kommune.
  • Proaktive mæglere som vil knokle for salget, og ikke bare venter på, at telefonen ringer.
  • Prisvindende online markedsføring, så vi både kan ramme køberne lokalt og fra København.